195 sonuçtan 1-12 arası gösteriliyor

Doktor ve hemşire forması
Seçenekler

Doktor ve Hemşire Forması – Lacivert Likralı

49,50 $50,40 $  KDV Dahil
-11%
doktor ve hemşire forması
Seçenekler

Doktor Hemşire Forması – Siyah Likralı

49,50 $  KDV Dahil
-11%
jogger-hemşire-forması
Seçenekler

Gri Likralı Jogger Hemşire Forması

63,90 $64,80 $  KDV Dahil
-11%Çok Satan
Hemşire forması
Seçenekler

Likralı Doktor ve Hemşire Forması 

49,50 $  KDV Dahil
Çok Satan
Seçenekler

Petrol Mavi Likralı Alt Üst Takım

49,50 $  KDV Dahil
-2%Çok Satan
doktor ve hemşire forması
Seçenekler

Likralı Doktor ve Hemşire Forması Kırmızı

49,50 $50,40 $  KDV Dahil
saks-mavi-likrali-uniseks-doktor-hemsire-cerrahi-takim
Seçenekler
-2%Çok Satan
hemşire-forması
Seçenekler

Doktor ve Hemşire Forması-Gri Likralı Unisex

49,50 $50,40 $  KDV Dahil
-11%
pembe-likrali-kadin-hemsire-doktor-formasi
Seçenekler

Pembe Likralı Kadın Hemşire Doktor Forması

49,50 $50,40 $  KDV Dahil
Çok Satan
yeşil hemşire forması
Seçenekler

Likralı Unisex Doktor Hemşire Forması Yeşil

49,50 $50,40 $  KDV Dahil
-11%
hemşire forması
Seçenekler

Kiremit Likralı Doktor ve Hemşire Forması

49,50 $50,40 $  KDV Dahil
-11%
hemşire-forması
Seçenekler

Mürdüm Likralı V Yaka Doktor ve Hemşire Forması

49,50 $50,40 $  KDV Dahil

Kadın hemşire forması, bayan hemşirelerin giydiği özel bir üniforma çeşididir. Hemşire tuniği veya gömleği olarak da adlandırılır. Uzun kollu üst kısmı ve elastik bel bandı vardır. Bayan hemşire forması pamuklu, polyester veya naylon kumaştan üretilebilir. Hemşire forması rahat, fonksiyonel ve kolay giyilebilir olması amacıyla tasarlanmıştır. Bayan hemşire forması kısa kollu gömlek ve pantolondan oluşmaktadır. Gömlek beyaz veya kırık beyaz kumaştan, pantolon ise her renk olabilir. Bayan hemşire forması farklı bedenlerde mevcuttur ve bu nedenle size en uygun olanı seçebilirsiniz.

Bayan hemşire forması; görünüşünüzün çok önemli bir parçasıdır. Hastanın size baktığında ilk fark edeceği şey budur. Bu nedenle, mevcut en iyi görünen ve en rahat hemşire üniformasını aldığınızdan emin olmanız önemlidir. Hemşire forması; hakkında bilmeniz gereken ilk şey nasıl olması gerektiğidir. Üstünün rahat olmasını istiyorsun ama sıkı değil. Çalışırken yukarı çıkmaması veya rahatsızlık vermemesi için ikinci bir deri gibi oturmasını istersiniz. Bu nedenle normalde diğer kıyafetlerde giydiğinizden bir beden küçük seçmenizi tavsiye ederiz.

Kadın Hemşire Forması Modelleri

Hemşire, bir sağlık kuruluşunda hasta, yaralı veya engelli kişilere bakım sağlayan kişidir. Yaşam kalitelerini iyileştirmelerine yardımcı olmak için hastalar ve ailelerle birlikte çalışırlar. Hemşireler evde aile üyelerine bakan kişilere de tavsiyelerde bulunabilir. Kadın hemşire üniformaları; kadınlara özel tasarımlardan oluşurlar. Bundan dolayıdır ki kadın hemşire üniformalarının farklı renk ve desenlerle desteklenmek durumunda olduklarını rahatlıkla ifade edebiliriz.

Kadın hemşire forması, kısa bir süre önce piyasaya sürülen yepyeni bir üründür. Ürün, dünya çapında farklı hastane ve kliniklerde çalışan tüm kadın hemşirelerin ihtiyaçlarını karşılamak için oluşturulmuştur. Hemşire forması oldukça kaliteli bir malzemeden üretilmiş olup hem bay hem de bayanlar tarafından aynı şekilde kullanılabilecek şekilde tasarlanmıştır. Bu, bu ürünü satın alırken cinsiyetiniz hakkında endişelenmenize gerek kalmayacağı anlamına gelir.

Kadın Hemşire Formasının Kullanım Özellikleri

Kadın hemşire formasının kullanımı, işteki görevlerinizi yerine getirirken rahat kalmanızı sağlayacağı gibi, ortamınızda bulunabilecek mikrop veya enfeksiyonlara karşı size ek bir koruma katmanı sağlayacaktır. Bu formayı kıyafetlerinizin üzerine giyebilirsiniz. Yine bu tarz formalar; anahtar, cep telefonu, kalem vb. gibi küçük eşyaları saklayabileceğiniz birkaç cep ile birlikte tasarlanmaktadır. Böylece bu eşyaları kaybetme veya yol boyunca başka bir yere düşürme endişesi duymadan taşımanız mümkün olur. Dolayısıyla kadın hemşire forması gündeme geldiği karşımıza işlevsel ürünler çıkar.

Hemşire forması, giymek için çok rahat hissetmenizi sağlayan özel kumaştan yapılmıştır. Kadın hemşire formasının kumaşı terin hızla buharlaşmasını sağlar ve kuru kalmanızı sağlar. Bu tarz formalar; anti-bakteriyel kumaşlardan yapılmıştır. Bu nedenle uzun süre kullanımdan sonra kötü kokmaz. Bir de kadın hemşire forması, her türlü spor aktivitesi için uygun olan rahatsız edici veya yapışkan hissetmeden teri emebilir. Dolayısıyla bu tarz ürünlerin konforlu bir kullanım özelliğine sahip olduğunu rahatlıkla ifade edebiliriz.

Kadın Hemşire Forması Fiyatları Ne Kadardır?

Günümüz koşularında kadın hemşire forması fiyatları gündeme geldiği zaman; bu tarz formaların kullanım özelliğine farklı alternatif seçenekler karşımıza çıkar. Hemşire formaları, rahat bir kullanım yapısının yanında fiyat ve ürün kalitesi noktasında da başarılı olmak durumundadır.  Bu tarz formaların yapımında kullanılan hafif kumaş son derece rahattır ve nefes alabilir. Bu, onu sıcak havalarda sürmek için mükemmel bir seçim yapar.

Kadın hemşire forması hızlı kuruyan ve ılık suda yıkandıktan ve havayla kurutulduktan sonra hızla kuruyan malzemeden yapılmıştır. Bu, zaman ve enerji tasarrufu sağlar. Çünkü işiniz bittikten sonra tekrar yıkamak veya tekrar giymek için saatlerce beklemeniz gerekmez. Kadın hemşire formaları; küçükten ekstra büyük bedenlere kadar gelir. Bu yüzden size mükemmel şekilde uyan bir tane mutlaka vardır.  Böylece harika bir şıklığa imzanızı atarsınız!

Bayan hemşire forması, hem sıcak hem de soğuk havalarda giymek için mükemmel olan çok rahat bir kumaşa sahiptir. Kumaş ayrıca nefes alabilir. Bu da terlediğinizde sizi serin tutabileceği anlamına gelir. Hemşire forması tasarımı, içinde hareket etmenizi de kolaylaştırır. Bu tasarımlardan bazısı dar kesime sahiptir. Bu da onu giydiğinizde çok gevşek olmayacağı anlamına gelir. Bu formayı önlüklerinizin altına veya hatta gündelik giyim için tek başına giyebilirsiniz.