13 sonuçtan 1-12 arası gösteriliyor

-11%
jogger-hemşire-forması
Seçenekler

Gri Likralı Jogger Hemşire Forması

63,90 $64,80 $  KDV Dahil
-3%
Seçenekler

Lacivert Likralı Jogger Hemşire Forması

63,90 $64,80 $  KDV Dahil
-2%
Seçenekler

Saks Mavi Likralı Jogger Hemşire Forması

63,90 $64,80 $  KDV Dahil
-2%
Seçenekler

Siyah Likralı Jogger Alt Üst Takım

63,90 $64,80 $  KDV Dahil
-2%
Seçenekler

Siyah Likralı Jogger Forma

63,90 $64,80 $  KDV Dahil
-20%
Seçenekler
-5%
Seçenekler

Ameliyathane Yeşili Likralı Jogger Hastane Forması

63,90 $64,80 $  KDV Dahil
-7%
Seçenekler

Beyaz Bayan Jogger Üniforma Takım

63,90 $64,80 $  KDV Dahil
Seçenekler

Lila Jogger Cerrahi Takım

64,80 $  KDV Dahil
-3%
Seçenekler

Koyu Mor Likralı Jogger Cerrahi Takım

63,90 $64,80 $  KDV Dahil
-3%
Bebe Mavi Soft Likralı Jogger Alt Üst Takım Doktor, Hemşire Scrubs Üniforma
Seçenekler
Seçenekler

Jogger hemşire forması kendine özgü tasarımlarla desteklenen bir üründür. Hemşire formaları arasından ayrıcalıklı bir yere sahip olan bu tarz formalar hem rahat hem de şık bir görselliğe sahiptirler. Erkek hemşire forması gibi kendine özgü tasarımlar söz konusu olduğu zaman da Jogger hemşire formaları etkili bir ürün olarak karşımıza çıkmaktadır. Esasında bu durum likralı hemşire forması için de geçerliliğini kurmaktadır. Burada ürün tercih ederken beden yapınıza dikkat ediyor olmanız her zaman önerilmektedir. Ancak bu sayede kullanışlı bir formaya sahip olabilirsiniz!

Jogger hemşire forması, genellikle hastanelerde, kliniklerde ve diğer sağlık kurumlarında çalışan hemşirelerin giydiği bir giysi türüdür. Bu tarz formaların; temel işlevi, hastalar ve sağlık çalışanları arasında fiziksel izolasyon sağlayarak vücudu enfeksiyondan korumaktır. Bu, kan basıncı ölçümleri yapmak, enjeksiyon yapmak vb. hasta bakım faaliyetleri sırasında birbirine dokunarak veya sıvı alışverişi yaparak bir kişiden diğerine hastalık bulaşmasını önler. Ayrıca, kullanıcının virüs bulaşmasından korunmasına da yardımcı olur.

Jogger hemşire forması, hemşireler için en rahat ve fonksiyonel üniformadır. Her hemşirenin giyebileceği sade bir tasarıma sahiptir. Bu tarz formalar, rahatlık ve dayanıklılık sağlamak için yüksek kaliteli malzemeden üretilmiştir. Yeni nesil tasarımlarla desteklenen hemşire fprmaları, hem bay hem de bayan hemşirelerin giyebileceği uzun kollu bir üst ile tasarlanmıştır. Cep telefonu, stetoskop ve diğer tıbbi ekipmanlarınız dahil olmak üzere eşyalarınızı koyabileceğiniz birçok cebe sahiptir.

Jogger Hemşire Forması Modelleri

Jogger hemşire formaları, giyim endüstrisi ile ilgili devlet kurumu tarafından belirlenen güvenlik standartlarına uygun olarak test edilmiştir. Bu tür formalar, herkesin vücut şekline mükemmel şekilde uyması için farklı bedenlerde de mevcuttur. Ayrıca unutmamak gerekir ki hemşire formaları; basit bir tasarıma sahip olmalı, ancak yine de hemşirelik işi için yeterince profesyonel görünmelidir. Ayrıca stetoskop, cep telefonu gibi tıbbi ekipmanları ve mesai saatleri içinde ihtiyaç duyulan diğer önemli şeyleri saklamak için birçok cebe sahip olmalıdır.

Jogger hemşire forması, etek ve üst kısımdan oluşan iki parçalı bir formadır. Etek kısa ve arkadan yırtmaçlı, üst kısmı uzun kollu ve alttan düğmeli olarak da tasarlanabilirler. Bu tarz formlar, onu benzersiz kılan birçok özelliğe sahiptir. İlk özelliği rengi kendine özgüdür. Bu üniforma farklı renklerde gelir, ancak en yaygın renkler lacivert; beyaz, siyah, mavi ve kırmızıdır. İkinci özelliği ise malzemesidir. Jogger hemşire formaları, çalışma saatlerinde rahatlıkla giyilebilen pamuk veya polyester malzemelerden üretilmiştir. Üçüncü özelliği tasarımıdır. Bu üniforma, hemşirelerin günlük görevleri sırasında giymelerini kolaylaştıran sade bir tasarıma sahiptir.

Jogger hemşire formalarının üzerinizde harika durması ve vardiya boyunca giyerken rahat hissetmeniz için düzgün bir şekilde giyilmesi gerekir. Elbette ki hemşire forması; düzgün, temiz ve bakımlı olmalıdır. İşverenin onayladığı tarz ve renkte olmalıdır. Gömleğin kolları bileklerden kısa olmamalı ve tüm ön kolu örtmelidir. Topuklu ayakkabı ile ayakta dururken eteğin etek ucu dizden fazla olmamalıdır. Ancak bu sayede daha rahat bir görselliğin varlığından söz edebiliriz. Esasında bu durum büyük beden hemşire forması için de geçerliliğini korumaktadır.

Jogger Hemşire Formasının Özellikleri Nelerdir?

Jogger hemşire forması her şeyden önce rahat bir kesime sahiptir. Yani ne çok sıkı ne de çok gevşektir. Vücudunuza tam oturacaktır. Uzun saatler giydiğinizde rahatlık sağlar. Kumaş ayrıca çok yumuşaktır ve hassas cildiniz olsa bile cildinizde herhangi bir tahrişe neden olmaz. Kumaş %100 pamuktan yapılmıştır.

Özellikle bu tarz formaları çok rahat ve uzun süre dayanacak bir tasarım özelliğine sahiptir. Burada bir tercihte bulunurken mutlaka kapsamlı bir araştırma sürecini yakından takip etmeniz gerekir. Jogger hemşire forması, hamilelik sırasında ve doğumdan sonra giyilebilen şık ve rahat bir emzirme üstüdür. Hareket halindeyken bebeğinizi emzirmeyi kolaylaştıran yerleşik bir sutyen ile birlikte gelir.

Jogging hemşire forması ayrıca mükemmel uyumu elde etmenize yardımcı olan dahili bir kemere sahiptir. Bu tarz formalar aynı zamanda ayarlanabilir bir yakaya sahiptir. Böylece beğeninize göre ayarlayabilirsiniz. Ekstra kapsama ihtiyacınız olduğunda da sizi koruyacaktır. Jogger hemşire forması, her zaman nefes alabilir ve rahat olmasını sağlayan yumuşak pamuklu malzemeden yapılmıştır. Birden çok renk ve boyutta mevcuttur, böylece sizin için en uygun olanı bulabilirsiniz.