Gösterilen sonuç sayısı: 7

-14%
tesettur-doktor-formasi-soft-likra-lacivert
Seçenekler

Tesettür Doktor Forması Soft Likra – Lacivert

68,40 $69,30 $  KDV Dahil
-14%
tesettür-hemşire-formasi
Seçenekler
Seçenekler
-14%
Tesettür-hemsire-formasi
Seçenekler
-14%
tesettur-hemsire-formasi-takimi-soft-likra-pudra
Seçenekler
-14%
tesettür hemşire forması
Seçenekler
-14%
Seçenekler

Tesettür Üniforma Trendleri: Klasik Görünümden Farklı Tasarımlar

Moda Endüstrisindeki Gelişme ve Ürün Çeşitliliğinin Artışı Moda endüstrisinin kendini geliştirme eğilimi ve ürün çeşitliliğinin artışı, farklı sektörlerde giyilen tesettür üniformalarda renk seçeneklerinin artmasına katkı sağlar. Artık her kıyafet kolayca bulunabilir ve klasik görünümlerden farklı tasarımlara da yer verilir.

Kapalı Giyim Tarzı: Tesettür Formalar Kolları ve bacakları açık bırakmayacak şekilde tasarımlanmış tesettür forma, kadınlar tarafından sıklıkla tercih edilir. Bu tarz giyim, alt kısma pantolon ya da etek tercihi ile gardırobunuza eklenebilir ve takım olarak ya da tekli olarak kullanılabilir.

Tekli Seriler: Rahat Kıyafet Seçeneği Tekli seriler, kadınların kendilerini rahat hissettikleri eteklerin üstüne de forma giyebilme avantajı sunar. Çekme yapmayan tesettür forma modelleri, göğüs ve etek bölümlerinde cep detayıyla hazırlanır.

Tesettür Hastane Forması: Çalışma Ortamında Pratikliği Çalışma ortamında kalemlerinizi ve özel eşyalarınızı taşımanızı kolaylaştıran tesettür hastane forması için Nur Medikal ürünlerine göz atabilirsiniz.