238 sonuçtan 1-12 arası gösteriliyor

Sağlık Desenli Kapalı Airmax Bayan Sabo Terlik 992
Seçenekler
Kalp Atışı Desenli Kapalı Airmax Taban Bayan Sabo Terlik 913
Seçenekler
Beyaz Gümüş Simli Desenli Kapalı Airmax Bayan Ortopedik Sabo Terlik 900
Seçenekler
-3%
Siyah Klasik Ortopedik Sabo Terlik
Seçenekler

Siyah Klasik Ortopedik Sabo Terlik

61,20 $  KDV Dahil
Beyaz İlk Yardım Desenli Comfort Taban Terlik
Seçenekler
Beyaz Ayıcık Desenli Kapalı Airmax Terlik
Seçenekler
Sağlık Temalı Comfort Taban Terlik
Seçenekler
Seçenekler
Diş Desenli Kapalı Airmax Bayan Ortopedik Sabo Terlik 900
Seçenekler
-3%
Kamuflaj Desenli Klasik Sabo Terlik
Seçenekler

Kamuflaj Desenli Klasik Sabo Terlik

61,20 $  KDV Dahil
Beyaz Gümüş Simli Desenli Comfort Taban Ortopedik Bayan Sabo Terlik 1001
Seçenekler
Lacivert Baykuş Desenli Kapalı Airmax Terlik
Seçenekler

Crocs Terlik

Günümüzde Crocs terlikler rahat kullanım kolaylığı, hafif olması ve hijyenik olması sebebi ile oldukça ilgi görmektedir bu sebeple de çok tercih edilebilmektedir. İşlevsel yapısından ötürü uzun süreli ayakta kalma durumlarında bile ağrıları en aza indiren bir özelliğe sahiptir. Uzun süreli yürüyüşlerde yumuşak yapısı sebebi ile batma ve yorgunluk hissini en aza indirir ve kullanıcısına rahat ve konforlu bir hizmet verir. Bazı işletmelerin ve kurumların özelliği gereği ayakta geçirilen süre oldukça fazladır. Bunlara örnek vermek gerekirse sağlık kuruluşlarında, gıda işletmelerinde, üretim fabrikalarında, yemek sektöründe, laboratuvar ve benzeri işletmelerde iç ve dış alan kıyafetleri özellikle çalışanlar için ayrı olmalıdır. İşletmenin içerisinde görev alan personeller için tercih edilen terlik çeşitlerinden birisi de crocs terlik modelleridir. Hem gün boyu ayakta çalışan kişiler için rahatlık ve konfor sağlamaktadır hem de hijyenik kuralların yerine getirilmesine yardımcı olmaktadır.

Sabo Terlik

İnsanların günlük kullanımlarında terlik modelleri başta olmak üzere sabo terlik oldukça fazla insan hayatında kolaylık katmaktır.  Sabo terlikler kadın sabo terlik ve erkek sabo terlik olmak üzere iki farklı şekilde üretilmektedir. Çoğu insanın hemşire terliği veya doktor terliği olarak düşündüğü şeye aslında sabo terlikler veya sabo sandaletler denir. Rahat olduğu ve sağlık çalışanlarına uygun özellikler sunduğu için sağlık terliği olarak kabul edilir, ancak bu model evimizde de tercih edilir ve diğer meslek grupları tarafından iş hayatında kullanılır. Örneğin, dairenizdeki komşulara yiyecek getirirken, misafirleri kapıda karşılarken veya plaja giderken terliklerinizle dışarı çıkacaksınız. İster evde ister evde olsun hayatımızın her anında terlik kullanıyoruz. Bu sebeple sabo terlik insan hayatında her alanda yer almaktadır.

Ayağı saran bir yapıya sahip olan sabo terlikler, tek bir yerde sabit oturmadan çalışan, uzun süre ayakta çalışan profesyonel kişi ve personeller için en ideal terlik seçeneklerinden biridir. Halk arasında sağlıklı terliği veya doktor terliği olarak da bilinmektedir, sabo terlikler ayak sağlığı açısından kullanılması kesinlikle tavsiye edilen bir terlik modelidir. Sektörde sabo terlik olarak geçen bu terliği özel yapan şey delikli yapısıdır. Çünkü uzun süre ayakta görev yapan personellerin ayakları terlemektedir. Buda sağlık açısından iyi değildir, sabo terlikler ayakların terlemesini önlemeye yardımcı oldukları için ayak sağlığına önem veren kişiler tarafından çok tercih edilmektedir. Bütün gün ayakta çalışan çalışanların ayak kokusu, ayak terlemesinden kaynaklı hastalıklardan endişelenmelerine gerek yok çünkü sabo terlik kullananlar bu problemleri yaşamazlar.

Hastane Terliği

Bu terliklere ayrıca bu hastane terliği denmesinin bir diğer nedeni de yıkanabilir olması ve antibakteriyel yapısının onu tıp ve gıda sektörü için vazgeçilmez kılmasıdır. Hijyen mantıklı olduğu için bu yapı hastane terlikleri için özeldir. Sabo terlik modellerinin bir diğer önemli özelliği ise anatomik ve ortopedik bir tabana sahip olmasıdır. Ek olarak, hafif bir yapıya sahiptirler ve ayak rahatlığı için özel olarak tasarlanmıştır. Bu sebeple kullanıcısı asla yormaz. Sektör de birçok sabo terlik çeşitleri bulunmaktadır. Bizlerin önerisi airmax sabo terlik modellerini tercih etmeniz yönündedir. Çünkü airmax sabo terlikler basıncı emiş ve taban yüzeyi ile ayaklarınıza ve vücudunuza sağladığı rahatlık, basıncı vücudun kasları tarafından bölgelere dağılımı ve tabandaki yastıklama sisteminden kaynaklanmaktadır. Bu sayede siz farkında olmadan yorgunluğunuzu azaltmaktadır.