Anasayfa » Sabo Terlikler » Comfort Flex Terlikler

31 sonuçtan 1-12 arası gösteriliyor

Comfort Terlik Modelleri ve Fiyatları

Nur medikal giyim olarak kendi üretimimiz olan comfort terlik modellerimizden siz değerli takipçilerimize bahsetmek istiyoruz. Bildiğiniz üzere sağlık personelleri yoğun iş temposunda görev almaktadır. Bu sebeple rahat ve konforlu terlik modellerine ihtiyaç duymaktadırlar. Ayak terlemesini ve kokuyu engelleyen bir tasarıma sahip 0lan comfort taban terlik modelleri oldukça fazla tercih edilmektedir.

Comfort Taban Terlik Modelleri Özellikleri

Üretimini yapmış olduğumuz comfort taban terlik modelleri ıslak zeminde kaymamaktadır. Buda kullanıcısının düşüp zarar görmesini engellemektedir. Terliklerimizin içerisindeki özel pedler sayesinde ayağınızda terleme ve koku olmamaktadır.

Ayrıca comfort terlik modelleri çok hafiftir ve asla sizi yormaz. Terliğin orta bölümünde yer alan destek noktaları , her adımınızda sizi destekleyerek dengenizi sağlamanıza yardımcı olur. Dikişsiz yapısı ayağınızı sarar ve ayağınızı yürürken ya da koşarken oluşabilecek hasarlara karşı korur. Şirketimizde üretilen comfort taban terlik modelleri el işçiliği ile özel olarak üretilmektedir.