74 sonuçtan 1-12 arası gösteriliyor

Seçenekler

Beyaz İlkyardım Desenli Likralı Alt Üst Takım

54,90 $55,80 $  KDV Dahil
Seçenekler

Nurse Life Desenli Likralı Alt Üst Takım

54,90 $55,80 $  KDV Dahil
Çok Satan
Seçenekler

Sağlıklı Kalp Desenli Likralı Alt Üst Takım

54,90 $55,80 $  KDV Dahil
Seçenekler

Lacivert Diş Desenli Likralı Alt Üst Takım

54,90 $55,80 $  KDV Dahil
Seçenekler

Radyoloji 1 Desenli Likralı Alt Üst Takım

54,90 $55,80 $  KDV Dahil
Seçenekler

Lacivert Snoopy Desenli Likralı Alt Üst Takım

54,90 $55,80 $  KDV Dahil
Seçenekler

Yeşil Diş Desenli Likralı Alt Üst Takım

54,90 $55,80 $  KDV Dahil
Seçenekler

Geometri Desenli Likralı Alt Üst Takım

54,90 $55,80 $  KDV Dahil
Seçenekler
Seçenekler

Pembe Kalpler Desenli Likralı Alt Üst Takım

54,90 $55,80 $  KDV Dahil
Seçenekler

Siyah Gezegen Desenli Likralı Alt Üst Takım

54,90 $55,80 $  KDV Dahil
Seçenekler

Lacivert İlk Yardım Desenli Likralı Alt Üst Takım

54,90 $55,80 $  KDV Dahil

Desenli hemşire forması her zaman talep gören bir üniformadır. Özellikle hemşire forması takım modelleri söz konusu olduğu zaman desenli formalar her zaman favori konumda yer alırlar.  Desenli hemşire forması, nasıl kullanmak istediğinize bağlı olarak fanila hatta bazı durumlarda dış giyim olarak da kullanılabilir. Aralarından seçim yapabileceğiniz birçok farklı renge sahiptir ve farklı tasarımlarda gelirler. Böylece bu formayı giyerken asla sıkıcı bir an olmaz. Bu harika bir seçimdir! Çünkü soğuk havalarda vücudunuzu sıcak tutarken nefes alabilen yapısı sayesinde nefes almaya devam eden bir özelliğe sahiptir!

Desenli hemşire formaları; %100 pamuklu jarseden üretilmiştir. Yuvarlak yakalı, kısa kollu ve rahat kesimlidir. Kumaş, yumuşak ve rahat giyilmesinin yanı sıra dayanıklı ve bakımı kolay olacak şekilde tasarlanmıştır. Unutmamak gerekir ki bu tarz formalar; harika bir giysidir. Tasarım özelliği bakımından ön kısmında kontrast renkli fermuarı vardır. Bu tarz formalar; küçük bedenden büyük bedenlere kadar birçok bedende mevcuttur. Ayrıca siyah, beyaz ve mavi dahil olmak üzere seçebileceğiniz birkaç farklı renk vardır. Bordo hemşire forması söz konusu olduğu zaman da şık bir görselliğe ev sahipliği yaparlar.

Desenli hemşire forması pamuktan üretildiği için cildinize karşı çok yumuşak ve aynı zamanda yeterince nefes alabilir. Böylece bu sıcak yaz günlerinde dışarıda giydiğinizde aşırı ısınmazsınız! Bu kumaş aynı zamanda nemin cildinizden kaçmasına da izin verir! Böylece gün boyu dışarıda yürürken ıslak bir bez gibi hissetmek yerine kuru kalırsınız! Tam da bu noktada yeni tasarım desenli hemşire formalarının her zaman ilgi odağı olduklarını rahatlıkla ifade edebiliriz. Burada bir tercihte bulunurken detaylı bir araştırma sürecini yakından takip ediyor olmanız her zaman önerilmektedir.

Desenli Hemşire Forması Modelleri

Desenli hemşire forması, tek başına veya bir ceket veya palto altına ek bir katman olarak giyilebilen bol bir giysidir. Yumuşak pamuklu kumaştan üretilmiş, uzun kollu ve yuvarlak yakalıdır. Çizgili, puantiyeli, kareli ve çiçek baskıları içeren desenlerle renkler açık ve pasteldir. Desenli hemşire forması ilk olarak 1800’lerin ortalarında tasarlanmaya başlanmıştır. İş yerinde kolayca yıkanabilmeleri ve uzun vardiyalarda giyilebilecek kadar rahat olmaları için diğer giysilerin üzerine giyilmek üzere tasarlanmıştır. Tam da bu noktada kapsamlı bir araştırma yaptıktan sonra forma tercihlerinize dikkat ediyor olmanız gerekmektedir.

Desenli hemşire forması seçerken vücut şeklinize nasıl uyacağını, ne kadar kapatıcılık istediğinizi ve ona ne kadar para harcamak istediğinizi göz önünde bulundurmalısınız. Desenli hemşire formaları, hemşirelerin kullandığı bir giysi çeşididir. Pamuk veya polyesterden yapılmış bol kesimli bir giysidir ve çeşitli renklerde gelir. Desenli hemşire forması, çizgili ve puantiyeli olmak üzere bir dizi farklı desenle tasarlanmıştır. Bu tür giysiler, giymenin rahat olması ve bakımının kolay olması nedeniyle son yıllarda popüler hale geldi. Aynı zamanda ucuzdur. Bu da onu satın almak isteyen herkes tarafından satın alınabileceği anlamına gelir.

Desenli Hemşire Formasının Özellikleri

Desenli hemşire forması da çok uzun olmamalıdır. Çünkü bu, zamanın hayat kurtarmak için çok önemli olduğu acil bir durumda ekipmana takılmasına neden olabilir. Desenli hemşire forması, önden patlı ve yakalı, truvakar kollu bir gömlektir. %100 pamuklu jarseden üretilmiştir ve yuvarlak yakalıdır. Bu tarz formalar; tek başına veya diğer kıyafetlerin altına giyilebilir. Çeşitli renklerde, desenlerde, baskılarda ve boyutlarda mevcuttur.

Desenli hemşire forması, giyilmesi rahat olduğu ve aynı zamanda görevler sırasında kolay hareket etmeyi sağladığı için genellikle hastane personeli tarafından vardiya sırasında giyilir. Bu giysiyi yapmak için kullanılan malzeme yumuşak ve nefes alabilir, bu da sıcak hava koşullarında bile rahat bir şekilde giyilmesini sağlar. Bu tarz, görevler sırasında kolay hareket etmeyi sağlayan bol kesime sahiptir. Burada desenli hemşire formalarının her zaman üst düzeyde bir etkiye sahip olduğu rahatlıkla ifade edebiliriz.

Desenli hemşire forması her zaman kahverengi ya da siyah renk pantolon ya da eteklerle giyilmelidir. Bu, kullanıcının daha profesyonel görünmesini sağlayacak ve iş yerinde benzer kıyafetler giyen diğer tıp uzmanlarıyla uyum sağlamasına yardımcı olacaktır. Ayrıca gövdeye çok sıkı oturmamalıdır. Çünkü bu, yardıma ihtiyacı olan hastalar üzerinde çalışırken nefes almayı zorlaştırabilir. Bunun yerine, CPR veya suni teneffüs gibi prosedürler sırasında hareketi kısıtlamaması için gevşek bir şekilde oturmalıdır.