21 sonuçtan 1-12 arası gösteriliyor

-12%
Seçenekler

Lacivert Terikoton Alt Üst Takım

45,27 $  KDV Dahil
-12%
Seçenekler

Bordo Terikoton Alt Üst Takım

45,27 $46,17 $  KDV Dahil
Seçenekler

Siyah Terikoton Alt Üst Takım

45,27 $  KDV Dahil
Seçenekler
-12%
Seçenekler

Dokuz Eylül Mavisi Terikoton Alt Üst Takım

45,27 $46,17 $  KDV Dahil
-12%
Seçenekler

Narçiçeği Terikoton Alt Üst Takım

45,27 $46,17 $  KDV Dahil
-12%Çok Satan
Seçenekler

Lila Terikoton Alt Üst Takım

45,27 $  KDV Dahil
-12%
Seçenekler

Petrol Yeşili Terikoton Alt Üst Takım

45,27 $  KDV Dahil
-12%
Seçenekler

Fıstık Yeşili Terikoton Alt Üst Takım

45,27 $  KDV Dahil
-12%
Seçenekler

Petrol Mavisi Terikoton Alt Üst Takım

45,27 $46,17 $  KDV Dahil
-12%
Seçenekler

Beyaz Terikoton Alt Üst Takım

45,27 $  KDV Dahil
Seçenekler

Terikoton hemşire forması tasarımları konusunda kapsamlı bir araştırma sürecini yakından takip etmeniz bu tarz ürünlere ayrıcalıklı bir şekilde sahip olmanızı mümkün kılar. Terikoton hemşire forması her zaman derli toplu ve temiz olmalıdır. Üniformanın beyaz rengi hemşire olduğunuzu göstermek içindir, bu nedenle beyaz gömlek, siyah pantolon veya etek giyseniz de üniformanızı temiz tutmalısınız. Küpe, bileklik gibi çok fazla aksesuar takmayın. Terikoton kıyafetleri, çoğu kadın hemşireye uygun olan kalite standartlarına uygun olarak tasarlanmaktadır.

Terikoton hemşire forması, ameliyat veya tedavi sırasında giysilerinizi kan ve diğer vücut sıvılarının neden olduğu lekelerden korumak için tasarlanmıştır. Ayrıca cildinizi, hastaların yaralarında veya vücut sıvılarında bakteri veya virüslerin neden olduğu enfeksiyondan korur. Ayrıca hastanenizin profesyonel imajını yansıtabilir ve hastalarınızın ve iş arkadaşlarınızın saygısını kazanmanıza yardımcı olabilir. Bu tarz formaları; tesettür hemşire forması olarak da tercih edilebilmektedir. Burada kaliteli bir ürün tercih ediyor olmaya dikkat etmek her zaman önerilmektedir.

Terikoton hemşire forması, bakterilerin bir hastadan diğerine yayılmasını önleyerek enfeksiyonlara karşı koruma sağlar. Ayrıca alerjiye veya astım atakları gibi diğer hastalıklara veya egzama veya sedef hastalığı gibi cilt rahatsızlıklarına neden olabilecek toz parçacıklarına ve diğer zararlı maddelere karşı da koruma sağlar. Farklı renk ve desenlerle de desteklenen bu tarz formalar son zamanlarda sıklıkla tercih edilmektedir. Bu aşamada forma tercihine dikkat etmek her zaman önerilmektedir.

Terikoton Hemşire Forması Modelleri

Hemşire forması; hemşirelerin giydiği özel bir giysidir. Rahat ve yıkanması kolay malzemelerden yapılmıştır. Ayrıca giyen kişiye rahatsızlık vermemesi için hafif ve nefes alabilen malzemelerden yapılmıştır. Bu tür üniforma genellikle üst, alt ve ayakkabı veya ayakkabı gibi birkaç parçadan oluşur. Terikoton hemşire formaları tam da bu noktada geniş kapsamlı bir alanda kullanım özelliğine sahiptir. Bu durumun doğal sonucu olarak her zaman sıklıkla tercih edilmektedir.

Hemşirelerin kendilerini alanlarında profesyonel olarak tanımlamalarına yardımcı olduğu için üniforma giymeleri zorunludur. Ayrıca kendi alanlarında eğitim aldıklarını göstermekte bu da hastalarına daha iyi hizmet vermelerini sağlamaktadır. Özellikle erkek hemşire forması gibi ürünlerin de daha kapsamlı bir şekilde hizmet sunulması konusunda rahat bir kullanım özelliğine sahip olması gerekmektedir. Ancak bu sayede tam olarak üst düzeyde bir tasarımın varlığından söz edebiliriz.

Terikoton hemşire forması, çok hoş bir tasarıma sahip, birinci sınıf bir hemşire formasıdır. %100 pamuktan üretilmiştir ve yakası dikişlidir. Kumaş çok yumuşak ve giyilmesi rahattır. Bu tarz formalar, düğmelerle kapatılan iki göğüs cebine sahiptir. Hemşire formaları her zaman düzgün, temiz ve iyi durumda olmalıdır. Hemşire işe başlamadan önce üniformasını değiştirmek zorundadır. Bu nedenle mesai saatleri içinde kıyafet değiştirme endişesi yaşamaz. Burada ürün tercihine dikkat etmeniz her zaman önerilmektedir.

Terikoton Hemşire Formasının Özellikleri

Terikoton hemşire forması, hastanede çalışan hemşireler için tıbbi bir üniformadır. Bu takım elbise beyaz gömlek ve pantolondan oluşmaktadır. Bu giysinin asıl amacı hastayı enfeksiyondan korumaktır. Bu tarz formalar, hasta ve personelde enfeksiyona neden olmayacak şekilde temiz ve düzenli olmalıdır. Hemşire bu üniformayı işe her gittiğinde ve molalarda giymelidir. Özellikle lacivert hemşire forması gibi modeller son zamanlarda sıklıkla tercih edilmektedir.

Terikoton hemşire forması, hemşirelerin bulaşıcı hastalıklara sahip hastalara bakmaları gerektiğinde koruyucu eldiven ve maske takarak kendilerini bu hastalıklardan korumalarına yardımcı olur. Ayrıca tedavi veya muayene sürecinde hastanın cildinin kan ve vücut sıvılarına maruz kalmasını önlemeye yardımcı olur. Dolayısıyla bu tarz üniformalara olan ilgi günümüz koşullarında her zaman artış göstermektedir. Büyük beden hemşire forması gibi tasarımlar söz konusu olduğu zaman da bu tarz formalar dikkat çekici bir etkiye sahip olmaktadır.

Terikoton hemşire forması düzgün ve temiz olmalıdır. Bu formalar vücudunuzu tamamen örtmeli ve üzerinize tam oturmalıdır. Bir de bu tarz formalar; çok kısa veya çok uzun olmamalıdır. Yüzünüz ve elleriniz dışında vücudunuzun herhangi bir yerini açığa çıkarmamalıdır. Terikoton hemşire formasının üzerinde herhangi bir delik veya leke bulunmamalıdır. Buruşuk veya buruşuk olmamalıdır. Terikoton hemşire formasını giymeden önce mümkünse ütüleyerek temiz ve düzenli görünmesini sağlayabilirsiniz. Ancak bu sayede kullanışlı bir formadan söz edebiliriz.