78 sonuçtan 1-12 arası gösteriliyor

Doktor ve hemşire forması
Seçenekler

Doktor ve Hemşire Forması – Lacivert Likralı

49,50 $50,40 $  KDV Dahil
-11%
doktor ve hemşire forması
Seçenekler

Doktor Hemşire Forması – Siyah Likralı

49,50 $50,40 $  KDV Dahil
-11%
jogger-hemşire-forması
Seçenekler

Gri Likralı Jogger Hemşire Forması

63,90 $64,80 $  KDV Dahil
-11%Çok Satan
Hemşire forması
Seçenekler

Likralı Doktor ve Hemşire Forması 

49,50 $  KDV Dahil
Çok Satan
Seçenekler

Petrol Mavi Likralı Alt Üst Takım

49,50 $  KDV Dahil
-2%Çok Satan
doktor ve hemşire forması
Seçenekler

Likralı Doktor ve Hemşire Forması Kırmızı

49,50 $50,40 $  KDV Dahil
saks-mavi-likrali-uniseks-doktor-hemsire-cerrahi-takim
Seçenekler

Likralı Doktor ve Hemşire Forması – Saks Mavisi 

49,50 $50,40 $  KDV Dahil
-2%Çok Satan
hemşire-forması
Seçenekler

Doktor ve Hemşire Forması-Gri Likralı Unisex

49,50 $50,40 $  KDV Dahil
-11%
pembe-likrali-kadin-hemsire-doktor-formasi
Seçenekler

Pembe Likralı Kadın Hemşire Doktor Forması

49,50 $50,40 $  KDV Dahil
Çok Satan
yeşil hemşire forması
Seçenekler

Likralı Unisex Doktor Hemşire Forması Yeşil

49,50 $50,40 $  KDV Dahil
-11%
hemşire-forması
Seçenekler

Mürdüm Likralı V Yaka Doktor ve Hemşire Forması

49,50 $50,40 $  KDV Dahil
-11%
hemşire forması
Seçenekler

Kiremit Likralı Doktor ve Hemşire Forması

49,50 $50,40 $  KDV Dahil

Likralı hemşire forması, özel bir malzemeden üretilen bir üniforma çeşididir. Likralı malzeme esneklik, dayanıklılık ve rahatlık gibi farklı özelliklere sahip bir kumaş türüdür. Bu nedenle, bu malzeme gömlek, pantolon, çorap vb. gibi farklı türde üniformalar yapmak için kullanılabilir. Likralı hemşire formaları, hastanede uzun saatler çalışırken maksimum rahatlık sağlayan pamuk karışımından üretilmiştir. Malzeme, hareketlerinize göre esner ancak hareket etmeyi bıraktığınızda orijinal şekline geri döner.  Bundan dolayı konforlu bir kullanım özelliğine sahiptir.

Likralı hemşire formaları; hareketi kısıtlamaması için genellikle bol kesimdir. Ayrıca aşırı koşullarda çalışırken bile serin kalmanız için vücutta hava sirkülasyonu sağlar. İyi bir Likra pantolonla üniformanızın iyi oturmasını ve her zaman harika görünmesini sağlar. Pantolonlar da herhangi bir şekilde çok sıkı veya rahatsız olmadan rahat olmalıdır. Her iş türü için farklı kesimlerin yanı sıra birçok farklı renk ve stil mevcuttur. Bu da ne tür bir çalışma ortamında çalışıyor olursanız olun doğru çifti bulmanızı kolaylaştırır. Özellikle likralı hemşire forması tercihlerine dikkat etmeniz bu tarz ürünlere ayrıcalıklı bir şekilde sahip olmanızı mümkün kılar.

Likralı Hemşire Forması Modelleri

Günümüz koşullarında karşımıza birbirinden farklı likralı hemşire üniforması çıkmaktadır. İyi bir hemşire üniforması seçmenin ilk adımı, ne tür bir hemşirelik işine giymek istediğinizi bulmaktır. Hemşirelikte birçok farklı uzmanlık alanı vardır. Bu nedenle ilk forma setinizi satın almadan önce kariyerinizi nereye odaklamak istediğinizi düşünmek önemlidir. Bazı yaygın uzmanlık alanları arasında acil servis, yoğun bakım ünitesi, ameliyathane ve rehabilitasyon hizmetleri yer alır. Her uzmanlık, onu diğerlerinden benzersiz kılan kendi giysi setini ve aksesuarlarını gerektirir.

Örneğin, bir acil serviste çalışmakla ilgileniyorsanız, formanızın muhtemelen yoğun bakım ünitesinde veya hastanenin herhangi bir yerinde çalışan birinin giydiğinden farklı olacaktır. Ek olarak, yönetici veya pratisyen hemşire olmak gibi tıp alanında ilerlemeyi düşünüyorsanız, günlük olarak nasıl giyindiğinizle ilgili başka gereksinimler de olabilir. Bu aşamada forma tercihinize dikkat ediyor olmanız, rahat bir kullanım özelliğine sahip olan formaları temin etmenizi de mümkün kılar. Özellikle yeni nesil tasarımlarla desteklenen hemşire formaları; tam olarak beklediğiniz etkiyi ortaya koyabilir.

Likralı Hemşire Formasının Özellikleri

Likralı hemşire forması modellerinin çeşitli özellikleri vardır. Birincisi formanın tasarımıdır! Bu tarz ürünler bir hemşire üniforması gibi görünecek şekilde tasarlanmıştır. Bu çok güzel bir özelliktir. Bu formanın malzemesi %100 pamuktan yapılmıştır. Böylece rahat giyilebilir. Ayrıca uzunluğu, rengi ve boyutu gibi başka özellikleri de vardır. Özellikle büyük beden hemşire forması modelleri söz konusu olduğu zaman karşımıza birbirinden farklı alternatif seçeneklerin çıktığını rahatlıkla ifade edebiliriz.

Hemşire formasının ilk kullanım özelliği, herhangi bir spor ekipmanı veya giysi için en önemli özellik olan tasarımıdır. Bu, insanların kolayca satın almasını ve sık sık kullanmasını istiyorsanız, hemşire kıyafetiniz için iyi bir tasarım seçmeniz gerektiği anlamına gelir. Bu formanın ikinci kullanım özelliği de şık bir görselliğe sahip olmasıdır. Bu hemşire formasını giyerken kendinizi mutlu hissetmenizi sağlar. Dolayısıyla iyi bir likralı hemşire forması modelleri söz konusu olduğu zaman şık bir dokunuşun etkisinden söz etmek en mantıklısıdır.

Yeni Trend Likralı Hemşire Formaları Nasıldır?

Likralı hemşire forması, birçok durumda giyilebilen rahat ve şık bir giysidir. Farklı stilleri var ve farklı renklerde mevcuttur. Bu tür formalarda bulunan birçok özellik vardır. Esasında bu, kendiniz için en iyisini seçmenize yardımcı olacaktır. Hemşire forması satın almadan önce göz önünde bulundurmanız gereken en önemli özellikler vardır. Mesela yeni trend likralı hemşire forması konforlu bir kullanım özelliğine sahip olmalıdır.

Yeni trend likralı hemşire formasının yapımında kullanılan malzemeye dikkat etmek şarttır. Bu ürünü yapmak için kullanılan malzeme, herhangi bir rahatsızlık ve tahriş olmadan herkes tarafından giyilebilmesi için rahat ve yumuşak olmalıdır. Bu formaları satın almak için alışverişe çıktığınızda piyasada bulabileceğiniz birçok tasarım bulacaksınız! Burada bir karar verirken farklı tasarımları göz önünde bulundurmanız gerekir.

Likralı hemşire forması tercihlerinde renk seçeneklerine dikkat etmek gerekmektedir. Bu formalar; siyah, beyaz, mavi, kırmızı gibi farklı renklerde veya cilt tonunuza mükemmel şekilde uyan herhangi bir renkte alabilirsiniz! Üstelik son zamanlarda hemşire forması fiyatları çok daha bütçe dostu bir şekilde karşımıza çıktığından bu tarz ürünleri bütçe dostu bir şekilde satın alabilirsiniz.