153 sonuçtan 1-12 arası gösteriliyor

Doktor ve hemşire forması
Seçenekler

Doktor ve Hemşire Forması – Lacivert Likralı

49,50 $50,40 $  KDV Dahil
-11%
doktor ve hemşire forması
Seçenekler

Doktor Hemşire Forması – Siyah Likralı

49,50 $50,40 $  KDV Dahil
-11%
jogger-hemşire-forması
Seçenekler

Gri Likralı Jogger Hemşire Forması

63,90 $64,80 $  KDV Dahil
-11%Çok Satan
Hemşire forması
Seçenekler

Likralı Doktor ve Hemşire Forması 

49,50 $  KDV Dahil
-2%Çok Satan
doktor ve hemşire forması
Seçenekler

Likralı Doktor ve Hemşire Forması Kırmızı

49,50 $50,40 $  KDV Dahil
saks-mavi-likrali-uniseks-doktor-hemsire-cerrahi-takim
Seçenekler

Likralı Doktor ve Hemşire Forması – Saks Mavisi 

49,50 $50,40 $  KDV Dahil
-2%Çok Satan
hemşire-forması
Seçenekler

Doktor ve Hemşire Forması-Gri Likralı Unisex

49,50 $50,40 $  KDV Dahil
-11%
pembe-likrali-kadin-hemsire-doktor-formasi
Seçenekler

Pembe Likralı Kadın Hemşire Doktor Forması

49,50 $50,40 $  KDV Dahil
Çok Satan
yeşil hemşire forması
Seçenekler

Likralı Unisex Doktor Hemşire Forması Yeşil

49,50 $50,40 $  KDV Dahil
-11%
hemşire-forması
Seçenekler

Mürdüm Likralı V Yaka Doktor ve Hemşire Forması

49,50 $50,40 $  KDV Dahil
-11%
hemşire forması
Seçenekler

Kiremit Likralı Doktor ve Hemşire Forması

49,50 $50,40 $  KDV Dahil
-2%
hemşire forması
Seçenekler

Haki Likralı Yarasa Kol Doktor ve Hemşire Forması

49,50 $50,40 $  KDV Dahil

Erkek hemşire forması kendine özgü tasarımlardan oluşur. Dolayısıyla günümüz koşullarında erkek hemşire forması söz konusu olduğuz zaman karşımıza geniş bir ürün yelpazesi de çıkar. Erkek hemşire formaları, herhangi bir üniforma koleksiyonuna şık bir ektir. İster klasik beyaz bir medikal elbise gömleği, ister yeni bir önlük seti arıyor olun, işinize yarayacak bir seçenek mevcuttur. Burada detaylı bir araştırma sürecinin içerisinde yer almanız her zaman önerilmektedir. Bir de erkek hemşire forması satın alırken kendi beden yapınızı da dikkate alıyor olmanız gerekir.

Erkek hemşire kıyafetleri; tek renk ya da desenli olabilir. Erkek hemşireler için, önlükler dahil olmak üzere birçok beden ve renkte modelden söz edebiliriz. Bir de tüm hemşire önlükleri rahat, dayanıklı ve bakımı kolay yüksek kaliteli malzemelerden yapılmıştır. Bu aşamada borda hemşire forması başta olmak üzere farklı tasarımlarla desteklenen harika kıyafetlerden söz edebiliriz. Tam da bu noktada hemşire forması tercihleri konusunda detaylı bir araştırma sürecini yakından takip ediyor olmak şarttır.  Burada forma tercihinde bulunurken farklı renk seçeneklerini değerlendirmek gerekir.

Erkek Hemşire Forması Modelleri

Erkek hemşire formaları rahat, dayanıklı ve pratik olmalıdır. Ayrıca uzun süre giyilmeye karşı dayanıklı olmalıdır. Erkek hemşire kıyafeti seçerken özelliklerini ve günlük işlerinizde size nasıl fayda sağlayacağını düşünmek isteyeceksiniz. Erkek hemşire kıyafeti rahat olmalıdır. Değilse, kullanıcı tarafından giyilmeyecektir. Pek çok erkek hemşire, bol ve yıkanması kolay olduğu için önlük giymekte rahatlık bulur. Ayrıca cepler, hassas cildi tahriş etmeyen veya diğer malzemeler kadar kolay alerjiye neden olmayan malzemelerden yapılır. Tam da bu noktada erkek hemşire forması tercihlerinde bulunurken; model tercihine dikkat etmek gerekir.

Bir erkek hemşire forması, giyenler tarafından güvenli bir şekilde kullanılmaya devam edebilmesi için çok çabuk yıpranmadan veya tamir edilmesi için yedek parça veya hizmet gerektirecek herhangi bir şekilde hasar görmeden tekrar tekrar kullanım için yeterince dayanıklı olmalıdır. Bir erkek hemşire forması, giyen kişinin işini düzgün veya verimli bir şekilde yapmasını engelleyebilecek herhangi bir giysi müdahalesi olmadan iş görevlerini yerine getirebilmesi için yeterince pratik olmalıdır. Ancak bu sayede konforlu bir çalışma alanının varlığından söz edebiliriz. Burada tercihte bulunurken detaylı bir araştırma sürecini yakından takip ediyor olmanız şarttır.

Erkek Hemşire Formasının Özellikleri

Erkek hemşire forması, bir hemşire tarafından hastanelerde ve diğer tıbbi tesislerde giyilen bir giysi türüdür. Genellikle pamuk veya yün gibi sentetik veya doğal liflerden yapılır. Üniformanın tarzı, kuruluşun yönergelerine bağlı olarak değişir. Erkek hemşire üniformasının temel amacı, bulaşanlara karşı koruma sağlamak ve her vardiyadan sonra kolay temizlik sağlamaktır. Erkek hemşireler, hasta bakımı sırasında belirli hijyen kurallarına uymanın yanı sıra, üniforma giyme konusunda katı protokollere uymak zorundadır.

Hemşireler görev başındayken her zaman önlük giymelidir. Her vardiyadan sonra bir sonraki planlanmış aralarına kadar beklemek zorunda kalmadan üstlerini değiştirebilmeleri için en az üç önlük setine sahip olmaları gerekir. Bu tarz üniformalar, sert kimyasallar veya katkı maddeleri içermeyen çevre dostu deterjanlar kullanılarak yıkanmalıdır. Bu aşamada erkek hemşire forması modelleri; düz renkler ve şeritler dahil olmak üzere farklı renk ve desenlerde de mevcuttur.

Büyük Beden Erkek Hemşire Forması

Günümüz koşullarında büyük beden erkek hemşire forması söz konusu olduğu zaman konforlu bir kullanım özelliğine sahip olan ürünlerden söz edebiliriz. Unutmamak gerekir ki her şeyden önce büyük beden erkek hemşire formalarının her zaman üst düzeyde bir konfora sahip olması gerekiyor. Erkek hemşireler herhangi bir tıbbi tesiste çalışırken rahat bir kıyafeti tercih ederler. Burada tercih edilen formanın desenleri dahi belirli kriterlere sahip olmak durumundadır. Özellikle erkek hemşire forması tercihlerinde kendi beden yapınızı dikkate alıyor olmanız gerekir.

Erkek hemşire üniformalarında dikkat edeceğiniz ilk şey kalıbıdır. Genellikle kadın figürü için tasarlanan kadın giyiminin aksine erkek giyimi, erkek figürü için tasarlanır. Bu, omuzlar ve göğüs bölgesinin yanı sıra bel ve kasıkta daha fazla yer olacağı anlamına gelir. Ayrıca gövdenin yanlarında daha az kumaş olacağı anlamına gelir. Bütün bu bilgiler ışığında erkek hemşire forması modelleri söz konusu olduğu zaman karşımıza oldukça geniş bir ürün yelpazesi çıkar!