71 sonuçtan 1-12 arası gösteriliyor

Seçenekler

Beyaz İlkyardım Desenli Likralı Alt Üst Takım

54,90 $55,80 $  KDV Dahil
Seçenekler

Nurse Life Desenli Likralı Alt Üst Takım

54,90 $55,80 $  KDV Dahil
Çok Satan
Seçenekler

Sağlıklı Kalp Desenli Likralı Alt Üst Takım

54,90 $55,80 $  KDV Dahil
Seçenekler

Lacivert Diş Desenli Likralı Alt Üst Takım

54,90 $55,80 $  KDV Dahil
Seçenekler

Yeşil Diş Desenli Likralı Alt Üst Takım

54,90 $55,80 $  KDV Dahil
Seçenekler

Geometri Desenli Likralı Alt Üst Takım

54,90 $55,80 $  KDV Dahil
Seçenekler

Pembe Kalpler Desenli Likralı Alt Üst Takım

54,90 $55,80 $  KDV Dahil
Seçenekler

Lacivert Snoopy Desenli Likralı Alt Üst Takım

54,90 $55,80 $  KDV Dahil
Seçenekler
Seçenekler

Radyoloji 1 Desenli Likralı Alt Üst Takım

54,90 $55,80 $  KDV Dahil
Seçenekler

Siyah Gezegen Desenli Likralı Alt Üst Takım

54,90 $55,80 $  KDV Dahil
Seçenekler

Lacivert İlk Yardım Desenli Likralı Alt Üst Takım

54,90 $55,80 $  KDV Dahil

Desenli erkek hemşire forması her zaman talep gören ve kendine özgü kesimleriyle dikkat çeken ürünlerdir. Erkek hemşireler, kendilerini hemşire olarak tanımlamak ve profesyonel bir görünüm sağlamak için özel olarak tasarlanmış bir üniforma giyerler. Örneğin erkek hemşire gömleğinin yakası düğmeli ve uzun kolludur. Gömlek, hastane gereksinimlerine göre kısa veya uzun kollu olabilir. Her zaman sıkıştırılmalıdır. Bu aşamada erkek hemşire forması gündeme geldiği zaman karşımıza geniş kapsamlı seçenekler de çıkar.

Günümüz koşullarında erkek hemşirelerin üniformaları söz konusu olduğu zaman rahatlık ön planda yer alır. Erkek hemşireler de kendilerine rahat gelen her renkte pantolon giyebilirler. Üniforma gömleği ile beyaz veya siyah pantolon giymeyi tercih edebilirler. Ancak, resmi üniformalarının bir parçası olmadıkça iş yerinde pantolon giymeleri zorunlu değildir. Bu aşamada lacivert hemşire forması gibi farklı renk kombin seçeneklerinden de söz edebiliriz.

Erkek hemşireler bazen hastalarla yerde çalışırken önlük giymeyi tercih ederler. Bu önlükler pamuktan yapılmıştır ve birçok farklı renk ve desende bulunabilir. Böylece tesislerinde herhangi bir kıyafet kuralına uyabilirler. Bu noktada desenli erkek hemşire forması her zaman talep gören bir forma olarak dikkatleri üzerine çekmektedir. Burada şık bir görselliğin yanı sıra rahat bir kullanım özelliğine de dikkat ediyor olmak gerekmektedir.

Desenli Erkek Hemşire Forması Modelleri

Desenli erkek hemşire forması tıp alanında her zaman geçerli olacak ve her hemşire üniforması koleksiyonuna çok yakışacak zamansız bir parçadır! Bu tarz formalarda, konfor ve rahatlık için kapaklı ve ayarlanabilir manşetli iki yama cep bulunur! Dolayısıyla işlevsellik olarak bu tarz formaların üst düzeyde bir etkiye sahip olduklarını rahatlıkla ifade edebiliriz. Burada daha fazla rahatlık arayan herhangi bir hemşire için daha genişi kesim formalar önerilmektedir.

Büyük beden hemşire forması modelleri söz konusu olduğu zaman erkek hemşirelere özel seçeneklerden de söz edebiliyoruz. Erkek hemşire formaları ve üstleri kolsuz, kısa kollu ve uzun kollu olmak üzere çeşitli stillerde mevcuttur. Erkek hemşirelik üniformalarının çoğu, pamuk veya polyester karışımlarından yapılır. Polyester, temizlenmesi ve bakımı kolay olduğu için daha yaygındır.

Erkek hemşire forması;  kravatsız ve kemersiz giyilebilecek şekilde tasarlandığından her türlü pantolonla giyilebilir. Ayrıca önlerinde tıbbi malzemeleri taşımak için mükemmel kılan iki cep bulunur. Desenli erkek hemşire forması söz konusu olduğu zaman karşımıza geniş kapsamlı bir ürün yelpazesi de çıkar. Bu durumun doğal sonucu olarak desenli erkek hemşire formalarının üst seviyede bir etkiye sahip olduğunu rahatlıkla ifade edebiliriz.

Desenli Erkek Hemşire Formalarının Özellikleri

Erkek hemşire formaları hem düz renk hem de desenli tasarımlarda mevcuttur. Düz renkli pantolonlar en çok hastane işleri için kullanılırken, desenli pantolonlar toplum sağlık kuruluşlarında popülerdir. Bu tür tek tip pantolonların yapımında kullanılan kumaş genellikle polyester veya pamuk karışımlarıdır. Bu da bunların temizlenmesini ve bakımını kolaylaştırır. Burada ürün tercihinde bulunurken detaylı bir araştırma sürecini yakından takip ediyor olmanız şarttır.

Erkek hemşire olarak tüm gün ayakta çalışırken rahat bir ayakkabı olmazsa olmazdır. Hafif, iyi çekiş gücüne sahip ve ayak bilekleri ve ayak kavisleri çevresinde mükemmel destek sağlayan ayakkabılar seçmelisiniz. Burada desenli forma tercihlerinde mutlaka kapsamlı bir araştırma sürecini yakından takip ediyor olmanız gerekmektedir. Ancak bu sayede üst düzeyde etkiye sahip bir şekilde erkek hemşire formalarına sahip olabilirsiniz.

Yeni Tasarım Desenli Erkek Hemşire Formaları

Erkek Hemşire Forması, çeşitli tıbbi ortamlar için harika olan rahat ve dayanıklı bir üniformadır. Çok çeşitli renk ve boyutlarda mevcuttur. Bu nedenle ihtiyaçlarınızı karşılayacağından emin olabilirsiniz. Yumuşak ve nefes alabilen %100 pamuktan üretilmiştir ve tüm gün ayakta olan erkek hemşireler için idealdir. Gömleğin yakasında, manşetlerinde ve patında daha fazla rahatlık için üç düğmeli tasarım bulunur. Arka kısım, en çok ihtiyacınız olduğunda daha fazla hareket kabiliyeti için bir orta kutu pile sahiptir.

Desenli erkek hemşire forması gündeme geldiği zaman karşımıza geniş kapsamlı bir ürün yelpazesi de çıkmaktadır. Bu erkek hemşire formaları ayrıca eşyalarınızı her zaman güvende tutmak için gömlek boyunca birkaç cebe sahiptir. Ekstra saklama alanı için her iki yanda iki göğüs cebi ve bel hizasında her iki yanda iki yama cep vardır. Dolayısıyla Desenli erkek hemşire forması her zaman kullanışlı olan ürünler olarak dikkatleri üzerine çekmektedir.