Anasayfa » Tek Üst ve Altlar » Kadın » Kadın Tek Altlar » Hemşire Terikoton Pantolonlar

16 sonuçtan 1-12 arası gösteriliyor

Hemşire Terikoton Pantolonlar

Üretimini kendimiz yaptığımız hemşire terikoton pantolon modelleri ve formalarımızdan bahsetmeden önce sizlere terikoton kumaşlardan bahsetmek istiyoruz.  Genel anlamda yazılışı Tericotton olarak bilinen bu kumaşın asıl yazılışı Terry Cotton’dur. Ancak halkımızın arasında Terikoton olarak bilindiği için makalemize bu şekilde devam edeceğiz.

Terikoton kumaşlar ağırlıklı olarak medikal giyim, hemşire forması, doktor forması, hastane kıyafetleri gibi sektörlerde kullanılmaktadır. Pamuk ve polyester hammaddelerinin karışımından oluşmaktadır. Terikoton kumaşlar %63 pamuk, %37 polyester ve  %50 pamuk ve %50 polyester olmak üzere iki çeşide ayrılmaktadır. Tamamen polyester olmadığı için oldukça kaliteli ve rahat bir kullanım sağlamaktadır.

Kumaş tanıtımını yaptığımıza göre şimdi üretimini yapmış olduğumuz hemşire terikoton pantolonlar ile ilgili makalemize devam edebiliriz.  Sağlık sektöründe çalışan hemşire, doktor ve diğer tüm personeller için ürettiğimiz hemşire terikoton pantolon modellerimiz 30°’de kısa programda yıkandığı sürece kesinlikle çekme ve solma yapmaz. Dört mevsim kullanıma uygundur. Tüm kalıplarımız unisextir, erkek ve kadınlara uymaktadır.