Nur Medikal Giyim Hakkımızda

Nur Ortopedi Medikal Giyim firması 2011 yılında Murat Hansu tarafından İzmir’ de kurulmuştur.
E-ticaretin Türkiye’de yeni yeni yaygınlanştığı bu dönemde dropshipping yöntemi ile yüzlerce ürün çeşidini online mağazalarda sergilenmeye başlanmıştır. 2014 yılından itibaren sağlık çalışanlarının klasikleşmiş giyimlerinden sıkıldıklarını fark edince, ortopedik sabo terlik satışına ağırlık verilmiştir. Klasikleşmiş ortopedik terliklerin dışında yeni modeller tasarlayarak ve kaliteye daha çok önem vererek marjinal bir şekilde ilerlemeye devam etmiştir.

2018 yılında müşterilerine daha iyi hizmet verebilmek için cerrahi forma üretimine başlanmıştır. Desenli dijital baskılı üniformalar, likralı cerrahi takımlar, farklı modellerde hemşire doktor üniforma dikimine odaklanmıştır.
2020 yılında daha önce fason olarak atölyelerde yaptırılan ortopedik sabo terliklerinin üretimine firma olarak kendisinin de başlanması ile, şuan hem üretici hem satıcı konumunda olan Nur Medikal Giyim başarılarına başarı katmaya devam etmektedir.
2020 yılında online ve yurtiçi toptan satışa ek olarak ihracatta eklenmiştir. Yurt dışında hizmet verdiğimiz birçok yabancı firma bulunmaktadır.

Nur medikal Giyimin bu kadar hızlı büyümesindeki en önemli etkenlerden biri işini severek yapan, disiplin ile çalışan ekip arkadaşlarıdır.
Şirketimiz 1200 metre karelik kapalı üretim alanı sahiptir. Başladığı ilk günden itibaren gerek malzeme kalitesinden gerek işçiliğinden gerek satış fiyatları ile tüm kullanıcılarını aldıkları ürünlerden memnun kalınmasını sağlamak en büyük önceliğidir.
İşini daha iyi yapmak için müşteri analizleri ve ürünlerin ar-ge çalışmalarına devam eden Nur Medikal Giyim tüm müşterilerine sağlıklı ve  mutlu günler diler.